Betonový efekt pro zahradní truhlík QUBE od Prosperplast v provedení marengo ve velikosti 39,2 cm

Klasický plastový truhlík na květiny je snadno dostupný v různých velikostech a barvách. Avšak, pokud hledáte něco netradičního, co oživí vaši zahradu a přinese do ní nový prvek, pak je tu zahradní truhlík QUBE od Prosperplast. Tento truhlík se vyznačuje moderním designem a materiálem, který napodobuje betonový efekt.

Nový prvek do vaší zahrady

Truhlík QUBE od Prosperplast je vyroben z odolného plastu a je dostupný v různých velikostech. Tento betonově vypadající truhlík přinese do vaší zahrady nový prvek. Je velmi oblíbený díky svému unikátnímu vzhledu, který mimochodem získáte za velmi přijatelnou cenu.

Velikosti truhlíků QUBE

Truhlíky QUBE jsou k dispozici ve dvou rozměrech. První verze s rozměry 39,2 cm x 18,2 cm x 16 cm má objem 8 litrů a váží 480 gramů. Druhý typ má rozměry 58,7 cm x 26,4 cm x 23,6 cm, váží 1218 gramů a má objem 25,5 litrů. Obě varianty mají na výšku hladký povrch a přitom uvnitř jsou dostatečně široké pro ukládání květin či jiných rostlin.

Materiál truhlíku QUBE

Truhlík na květiny QUBE je vyroben z kvalitního a odolného plastu. Tento materiál mimochodem zajišťuje, že bude truhlík dlouho vydržet a nebude vyžadovat žádnou speciální údržbu. Díky tomuto materiálu bude váš nový truhlík snadno přenositelný a snadno se vám umístí kamkoli na zahradě.

Barva truhlíku QUBE

Truhlík na květiny QUBE je dostupný v betonové šedé barvě, tak zvané „marengo“. Tato barva je velmi populární a kombinuje se s mnoha dalšími barvami a dekoračními prvky v zahradě.

Závěr

Pokud chcete přidat do své zahrady novou dimenzi, pak truhlík na květiny QUBE s betonovým efektem od Prosperplast je tou správnou volbou. Tento truhlík vás okouzlí svým moderním zpracováním a materiálem. Pokud vás tento truhlík zaujal, doporučuji si prohlédnout i jeho další varianty na https://www.sidonia.cz/produkt/prosperplast-truhlik-qube-betonovy-efekt-marengo-varianta-39-2-cm.