Černý talíř z kameniny s vysokými stěnami od Kare Design – Organický design a kvalita


Černý talíř z kameniny s vysokými stěnami od Kare Design

Temná mystika na vašem stole

Když se řekne kamenina, málokdo si představí krásné nádobí, které může zdobit jídelní stůl. Talíř značky Kare Design však dokáže změnit úplně všechno. Jeho temná barva a organické tvary dodají vašemu stolování nápad i hravost.

Jeden talíř, mnoho možností

Talíř je vyroben z kameniny, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a odolnost. Má vysoké stěny, díky kterým můžete na něj naložit třeba i polévku či jogurtový dezert. Jeho velikost 22 cm stačí k obyčejnému stolování, ale i pro speciální příležitosti, kdy budeme stolovat s více chody.

Kare Design – značka s nápadem a srdcem pro design

Značka Kare Design má za sebou dlouholetou historii v oblasti designu. V jejím portfoliu najdeme nejen nádobí, ale i nábytek, osvětlení, koberce a další doplňky do našeho interiéru. Jejich nápady jsou originální a stylové, zkrátka dokážou vnést do našeho bydlení kus umění a osobitosti.

Kde koupit?

Tentokrát jsem pro vás našla perfektní eshop s širokou nabídkou Kare Design – nábyteklevneji.cz. Černý talíř z kameniny s vysokými stěnami máte zde k dispozici a to za velmi pěknou cenu. Stačí navštívit nabyteklevneji.cz a nakoupit si vše, co vaše srdce zamane.

Závěr

Talíř z kameniny od značky Kare Design je nejen originální a stylový doplněk na vašem stolu, ale je i velmi praktický a odolný. Proč zvolit nudné bílé talíře, když můžeme mít temnou mystiku a organické tvary. Navíc jej můžeme dokonale zkombinovat s dalšími produkty značky Kare Design a vytvořit tak skvělou atmosféru domova. A kde koupit? Určitě na nabyteklevneji.cz.