Dubová dětská skříň Quax Cocoon – Vynikající volba pro Vaše malého prince nebo princeznu!

Moderní elegantní skříň Quax Cocoon je prostorným úložným místem na všechno dětské oblečení.

Dětské pokoje jsou místa, kde se děti cítí nejlépe, a proto se snažíme vytvořit pro naše ratolesti příjemné a útulné prostředí. Mezi hlavní prvky dětského pokoje patří skříně, které jsou nezbytným prvkem pro ukládání dětských věcí. Dubová dětská skříň Quax Cocoon je právě tou správnou volbou pro Vaše dítko.

Krásný jednoduchý vzhled s přírodními dvířky a korpusem z pevné MDF

Vzhled je pro dětský pokoj velmi důležitý, a proto bychom měli dbát na to, aby všechny kousky nábytku do sebe ladily.

Skříň Quax Cocoon je moderní, elegantní a velice útulná. Zaručuje dostatečný prostor na ukládání všech dětských věcí během dospívání malého prince nebo princezny. Přesto se v ní vždy najde dostatek místa i pro nové nákupy. Skříň Quax Cocoon je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhou životnost. Korpus skříně je vyroben z pevné MDF. MDF materiál je velmi odolný a zároveň stabilní.

Minimalistický design s krásnými detaily

Minimalistický design je stále populárnější a to nejen u dospělých, ale také u dětských pokojů.

Skříň Quax Cocoon disponuje krásnými detaily, a to zejména tím, že má přírodní dvířka. Tyto detaily dělají z této skříně nádherný kousek, který bude skvěle vypadat v každém dětském pokoji. Kombinaci s dobře zvolenými doplňky vytvoříte unikátní design, který si zamilujete jak Vy, tak Vaše dítě.

Skříň Quax Cocoon má světlou barvu, a proto se skvěle hodí do skandinávských interiérů. Tento styl interiéru je populární nejen mezi mladými rodiči, ale také mezi designéry. Rádi tuto skříň kombinujeme s dalšími kousky z řady Quax Cocoon. V kombinaci s postelí, nočním stolkem či psacím stolem z této řady, vytvoříte perfektní celek.

Doplňte váš dětský pokoj o skvělý úložný prostor na dětské prádlo, plenky i botičky

Uložení věcí dítěte je pro mnoho rodičů velmi důležité, a proto chceme nabídnout dostatek úložného prostoru.

Skříň Quax Cocoon je velmi prostorná, a proto se do ní vejdou i větší množství oblečení, bot, hraček a jiných věcí. Můžete ji využít také na uložení dětských plen, což je nezbytnost, zejména v prvních měsících věku Vašeho dítěte. Tyto potřeby se velmi rychle hromadí a je třeba mít dostatek prostoru pro jejich uložení.

Skříň Quax Cocoon

Skříň Quax Cocoon není jen předmětem praktickým, ale také krásným. Přesvědčete se sami na webových stránkách Interierio, kde si můžete prohlédnout více fotografií a zakoupit ji za skvělou cenu. Tato skříň Vás jistě nezklame a doplní váš dětský pokoj o nový a úchvatný prvek.