Elastické prostěradlo z žerzejového materiálu s barvou stříbra a světle šedou v rozměru 100/200 cm


Elastické prostěradlo z žerzejového materiálu – nezbytnost každého lůžka

Novel produkt, který Vaši postel ozvláští

Elastické prostěradlo z žerzejového materiálu s barvou stříbra a světle šedou v rozměru 100/200 cm je novinkou společnosti NOVEL. Jakmile ho poprvé položíte na svou postel, zjistíte, že jste byli k jeho pořízení povoláni především proto, aby se Vaše lůžko stalo útulným a příjemným místem.

prostěradlo na posteli

O značce NOVEL

Společnost NOVEL se specializuje na výrobu ložního prádla a doplňků do ložnic. Jejich produktová řada zahrnuje několik typů prostěradel, tedy i toto skvělé elastické prostěradlo s aktivním medem, jehož výroba je doporučena zejména pro ty z nás, kteří jsou náchylní k alergiím.

Prostěradlo se vyznačuje skvělou pružností, takže se krásně tvaruje kolem matrace a nikdy se neshrnuje. Tento výrobek je vyjímečný tím, že ho není třeba žehlit a má velmi dobré uchovávání tvaru. To znamená, že během praní a ždímání do sebe nenasává žádnou vodu a při sušení neztratí svou hladkou plochu.

Navštivte náš web, kde si můžete produkt zakoupit: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/novel-elasticke-prosteradlo-zerzej-barvy-stribra-svetle-seda-100-200-cm

Specifikace produktu

Jednobarevné žerzejové prostěradlo o rozměrech cca 100 x 200 cm je vyrobeno z čisté bavlny ve světle šedé barvě a díky pružné obvodové gumě padne Vaší matraci jako ulité. Tento produkt je vhodný pro lůžka s matracemi o rozměru 90-100×190-200 cm.

Prostěradlo je dodáváno v praktickém sáčku s uchycením. Tento výrobek lze prát na 60°C, vysušit v sušičce a navíc je plně certifikován v souladu s evropskými standardy.

Závěrem

Kvalitní doplněk do Vaší ložnice, který si oblíbíte. Tento výrobek se bude hodit v každé domácnosti a bude díky svému širokému využití tou nejlepší investicí. Za nízkou cenu si můžete pořídit výrobek, který Vám ušetří nemalou práci a naší posteli dodá potřebnou středovou osu a harmonii.