Elegantní jídelní židle Douglas – černá barva pro moderní interiéry


Oblíbená jídelní židle v kombinaci černého kovu a látky

Jídelní židle Douglas patří mezi velmi oblíbené kousky nábytku. Jedná se o židli s minimalistickým designem, který se výborně hodí do moderních interiérů.

Skládá se z kovové konstrukce v černé barvě a sedáku a opěradla pokryté látkou. Ta je navíc zdobena výrazným dekorativním proševem, který dodává židli charakteristický vzhled.

Sedací a opěrná část je doplněna výrazným dekorativním proševem

Tento dekorační prvek je velmi originální a zajímavě vypadá. Prošívání podtrhuje kvalitní zpracování a dokonalý detail.

Jídelní židle Douglas je velmi pohodlná díky své ergonomické konstrukci, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Navíc má židle stabilní a pevný základ, který poskytuje dostatečnou podporu a zabraňuje případnému kývání.

Pokud hledáte elegantní a moderní jídelní židli, která bude skvěle vypadat nejen v kuchyni, ale i v jídelně nebo obývacím pokoji, pak je jídelní židle Douglas tou správnou volbou pro vás. Navíc ji můžete získat na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/jidelni-zidle-douglas-cerna za velmi příznivou cenu.

Jídelní židle Douglas v černé barvě

Tuto jídelní židli můžete kombinovat s moderním jídelním stolem, nebo ji použít jako samostatný kus nábytku. Skvěle se hodí k ostatním černým prvkům interiéru, ať už jsou to například kovové police, závěsné lampy nebo umělecké obrazy.

Pořiďte si jídelní židli Douglas a vytvořte si moderní a stylový interiér i vy!

Detail prošívání na opěradle židle Douglas