Hoorns Béžové koženkové křeslo Patcha: elegantní a pohodlné křeslo pro interiér

Odpočiňte si po náročném dni v náručí křesla Patcha – nebudete litovat!

Bohatý nadýchaný sedák, vysoké područky a příjemná měkká ekokůže – to jsou záruky pohodlí. Imitace kůže navíc dodá interiéru nádech luxusu a díky výraznému prošívání křeslo žádná vaše návštěva nepřehlédne.

V sérii Patcha najdete také stylový taburet, se kterým vytvoří toto křeslo dokonalý a neoddělitelný pár.

Křeslo Patcha – křeslo pro každou příležitost

Křeslo Patcha je skvělou volbou pro každou místnost, kde chcete vyvolat pocit pohodlí a vlídnosti. Béžová barva a příjemná měkká kůže vytvářejí dokonalou kombinaci, kterou si zamilují všichni, kteří si na křesle Patcha sednou.

Díky výraznému prošívání a kvalitnímu zpracování je křeslo Patcha nejen praktickou volbou, ale také designovým kouskem do vašeho interiéru.

Stylový taburet křeslo Patcha

Pokud si chcete své pohodlí ještě více zpříjemnit, můžete si pořídit i stylový taburet Patcha. Ten se skvěle hodí jako nožička pro uvolnění nohou, nebo jako sedací místo pro vašeho hosta. Béžová barva a designové prošívání udělají z taburetu Patcha dokonalý doplněk k vašemu křeslu.

Křeslo Patcha

Hoorns Béžové koženkové křeslo Patcha má velikost 70x85x80 cm a nosnost až 120 kg. Křeslo je vybaveno příjemným nadýchaným sedákem, vysokými područkami a měkkou ekokůží. Vyberte si křeslo Patcha jako skvělý designový kousek do vašeho interiéru, který vám rozzáří každý den.

Pořiďte si křeslo Patcha zde.