Krémová futonová matrace Karup Basic – neotřelá volba pro váš interiér, rozměr 140 x 200 cm


Krémová futonová matrace Karup Basic – neotřelá volba pro váš interiér

Pevnost, jednoduchost a komfort. To vše najdete v matraci Basic od značky Karup Design. Od tradičních japonských futonů se sice liší ve vyšší hustotě a tloušťce, ale stále si zachovává jejich charakteristické vlastnosti.

Zaujmout vás může především tloušťkou 11 cm a výplní z bavlny a PU pěny. Nabízí tak středně pevný komfort spánku. Bavlna se přizpůsobí tvaru vašeho těla a pěnové jádro izoluje drobné pohyby.

Rozměr 140 x 200 cm

Matrace Basic od Karup Design má standardní rozměr 140 x 200 cm, což ji řadí mezi velmi populární rozměry. Není tak problém ji využít na více místech. Pokud hledáte něco menšího, můžete zvolit například rozměr 90 x 200 cm.

Prodloužení životnosti matrace

Aby vaše matrace zůstala čistá a prodloužila se její životnost, doporučujeme vám používat prostěradlo. To ochrání matraci před nečistotami a usnadní vám praní, pokud by se na ní náhodou něco dostalo.

Pokud matraci pravidelně otáčíte a otočíte, prodloužíte také její životnost o několik let. Nezapomeňte také věnovat pozornost čištění, pokud se na matraci objeví skvrny. V takovém případě použijte šetrné čisticí prostředky a vodu.

Odkaz na nákup

Pokud vás zaujala krémová futonová matrace Karup Basic, můžete si ji zakoupit na našem e-shopu. Pro tento produkt jsme připravili speciální nabídku, která vám umožní zakoupit ji za velmi výhodnou cenu. Klikněte zde pro přejití na stránku produktu.

futonová matrace

Krémová futonová matrace Karup Basic je nejenom krásná, ale také velmi pohodlná. Když si ji umístíte do vašeho interiéru, budete mít jistotu, že váš spánek bude klidný a zdravý. Navíc jde o jednu z nejlepších futonových matrací, které se momentálně na trhu nachází.