Květinová zahrada do vašeho obývacího pokoje: Zelená rohová pohovka Interieurs 86 Zelda, levý roh


Elegance a pohodlí v jednom

Modernímu obývacímu pokoji padne elegantní a nadčasová pohovka s komfortní lenoškou z kolekce Zelda. Její potah tvoří kvalitní látka s viditelným propletením vláken a jemnou melanží barev, která je měkká na dotek a její textura připomíná přírodní len. Má též ošetření tkaniny, které zabraňuje absorpci tekutin, a pohovku chrání před zašpiněním.

Vyberte si levý nebo pravý roh

Rohová pohovka Interieurs 86 Zelda je k dispozici jak s levým, tak pravým rohem, což Vám umožní umístit pohovku podle Vašich představ a požadavků na prostor. Díky tomu se bude rozhodně hodit do každé místnosti.

Naprosto jedinečný kousek

Zelená barva a květinový potisk dodají Vašemu interiéru originálnost a jedinečnost. Bílé květiny na tmavě zeleném pozadí přináší do místnosti svěžest a jaro. Rozměry pohovky jsou 255 x 220 cm, hloubka sedáku 75 cm a výška sedáku 45 cm. Šířka lenošky je 60 – 98 cm.

Extra polštáře pro lepší pohodlí

Kromě opěrných polštářů má pohovka také 2 dekorační polštáře o rozměru 45 x 45 cm. Tyto polštáře zajišťují větší komfort a pohodlí během relaxace na pohovce.

Pohovka Interieurs 86 Zelda

Závěrečné shrnutí

Zelená rohová pohovka Interieurs 86 Zelda, levý roh je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova přinést kus přírody a jedinečnosti. Její květinový potisk a měkký a pohodlný potah zajistí relaxaci po náročném dni. Navíc je k dispozici s levým i pravým rohovým uspořádáním a má extra polštáře pro větší komfort. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si nový kousek do svého domu!

www.srovnavacnabytku.cz/produkt/zelena-rohova-pohovka-interieurs-86-zelda-levy-roh