Moderní interiérové posuvné dveře Naturel Deca jilm 90 cm šíře

Moderní interiérové posuvné dveře jsou stále častější volbou pro novostavby a rekonstrukce bytů i domů. Nabízí mnoho výhod oproti klasickým otočným dveřím, jako je například úspoře prostoru při otevírání. Pokud hledáte nejen praktické, ale i krásné posuvné dveře do vašeho interiéru, máme pro vás skvělou nabídku – interiérové posuvné dveře Naturel Deca jilm s šířkou 90 cm.

Desková konstrukce s dřevěným rámem a voštinovou výplní

Tyto dveře mají deskovou konstrukci s dřevěným rámem, který zajišťuje pevnost a stabilitu dveří. Výplň tvoří voštinová konstrukce, která je plněna mléčným sklem s bílým matným povrchem. Dveře tak vytvářejí zajímavou texturu a hru světla a stínu. Celkově působí velmi přirozeným a elegantním dojmem, což dokresluje jejich jilmový dekor.

Tyto krásné dveře najdete zde: https://www.atcomplet.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-deca-posuvne-90-cm-jilm-posuvne-deca10j90po

Bílé matné mléčné sklo s odolnou 3D fólií

Krásný bílý matný povrch skla je doplněn odolnou 3D fólií. Ta umožňuje vytvořit dekor, který vypadá velmi realisticky, ale zároveň je odolný a snadno se udržuje. V našem případě tedy navíc získáváte velmi pěkný jilmový dekor, bez nutnosti ho nějakým způsobem ošetřovat.

Pokud hledáte elegantní a moderní dveře, které dokážou dodat vašemu interiéru na jedinečnosti a originalitě, jsou interiérové posuvné dveře Naturel Deca ideální volbou.

Předfrézovaný otvor na úchyt, nebo úprava pro jiný úchyt

K dveřím musíte dokoupit posuvný systém a úchyt, například MUSLEBASIC. Dveře mají předfrézovaný otvor na tento úchyt, takže není třeba s nimi provádět žádné další úpravy. Pokud ale plánujete použít jiný typ úchytu, je nutné otvor přizpůsobit při samotné montáži.

Nezapomeňte si k nákupu dveří dokoupit i další potřebné součásti:

  • posuvný systém
  • posuvné dveřní křídlo
  • úchyt (např. MUSLEBASIC)

Krásné a praktické dveře pro váš interiér

Interiérové posuvné dveře Naturel Deca jilm 90 cm šíře jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní a elegantní dveře. Desková konstrukce s dřevěným rámem a voštinovou výplní spolu s bílým matným mléčným sklem vytvoří úchvatnou kombinaci, která oslní všechny návštěvníky.

Připravte se na to, že budou vaše nové dveře středobodem zájmu každého, kdo navštíví váš interiér.

Interiérové posuvné dveře Naturel Deca jilm

A opět odkaz na náš produkt: https://www.atcomplet.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-deca-posuvne-90-cm-jilm-posuvne-deca10j90po

Věříme, že s našimi dveřmi budete naprosto spokojeni a rádi se k nim budete vracet každý den.