Nová pohovka pro luxusní posezení – Hoorns Pískově hnědá látková rohová pohovka Rosa 280 cm, pravá


Rozmařený design pro Váš obývací pokoj

V obývacím pokoji trávíte hodně času s rodinou, přáteli nebo jen tak při domácím lenošení a čtení knihy. Proto by vám mělo zde vyhovovat co nejvíc. Design rohové pohovky ROSA vám dodá eleganci a luxus. Světlá pískově hnědá barva rozzáří Váš domov a zútulní jakýkoliv prostor. Stejnojmenná rozměrná pohovka s šířkou 280 cm je vhodná do větších prostorů, ale zajisté jí budou slušet i prostory menší.

Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost

Tato pohovka byla vyrobena s největší péčí o kvalitu materiálů. Látka je 100% polyester s hodnotami Martindale 90 000. To znamená, že je velice odolná a zaručuje dlouhou životnost. Co se týče pohodlí, lze si užít měkkých opěrných polštářů a příjemné látky na dotek. Pokud plánujete posezení u vína s přáteli, nemusíte se bát jej polámat. S touto pohovkou bude posezení maximálně pohodlné.

Osobní zážitek z nákupu

Při nákupu této pohovky na https://www.brega.cz/produkt/hoorns-piskove-hneda-latkova-rohova-pohovka-rosa-280-cm-prava můžete očekávat osobní přístup. Na žádost Vám pomohou vybrat nejlepší řešení pro váš domov a sugestí inspirují váš vkus.

Rohová pohovka ROSA

Novou rohovou pohovku si můžete objednat z pohodlí vašeho domova a předat ji dopravcům, kteří ji donesou až k vám domu. To je další výhoda tohoto e-shopu.

Závěrem

Hoorns Pískově hnědá látková rohová pohovka ROSA 280 cm pravá v sobě propojuje sofistikovaný luxus a vysokou kvalitu. Zamilujete si ji na první dotek poskytující osobním úkryt, a rázem Vám bude patřit vašim srdcem. Vyzkoušejte si ji a nechte se vtáhnout do světa pohodlného luxusu.