Nová šatní skříň od Falco – Mikado V s čokoládovým odstínem

Vybrat si kvalitní a krásnou šatní skříň není vůbec snadné. Proto jsme pro vás připravili recenzi na nový kousek od značky Falco – šatní skříň Mikado V v čokoládovém odstínu. Tento moderní a elegantní design skříně nejen skvěle vypadá, ale zároveň osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

Elegantní stříbrné úchyty

Skříň Mikado V má nádherné stříbrné úchyty, které podtrhují její eleganci. Tyto úchyty jsou dlouhé a tvoří s dveřmi skříně rovnou čáru, což dodává celému kusu neotřelý vzhled.

Moderní a praktická

Vzhled skříně Mikado V podtrhují i moderní linie a zrcadlové dveře. Zrcadla jsou perfektně nalepena na dveřích skříně a vytvářejí tak efekt prostorné místnosti. Díky tomu se skříň hodí nejen do ložnic, ale také do předsíní, dětských pokojů nebo studentských bytů.

Odolné materiály

Šatní skříň Mikado V je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je velice odolné a náchylné na poškození. Hrany jsou ukončeny ABS lištou, která zajišťuje vyšší pevnost celé konstrukce. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání.

Dostatek úložného prostoru

Skříň Mikado V poskytuje dostatek úložného prostoru na vaše oblečení a další věci. Dvě vnitřní oddělení jsou vybaveny pevnými policemi a závěsnými tyčemi, které snadno udrží vaše oděvy v pořádku.

Jednoduchá montáž

Šatní skříň Mikado V je dodávána v demontu a součástí balení je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Sestavení je snadné a zvládne ho každý. Pokud vám nevychází montáž, můžete si objednat montážní službu a nechat si ji odnést domů.

Chcete si pořídit kvalitní a stylovou šatní skříň? Určitě doporučujeme skříň Mikado V od značky Falco. Koupíte ji na stránkách falco.cz za skvělou cenu. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Šatní skříň Mikado V

Šatní skříň Mikado V