Poschoďová dětská postel Bellingham – praktická a výrazná kombinace bílé a oranžové barvy


Moderní postel s úložným prostorem

Poschoďová postel Bellingham je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají praktické řešení pro uspořádání dětského pokoje. Tato postel nabízí nejen pohodlné spaní, ale také úložný prostor s šuplíky, kde vaše děti mohou ukládat své hračky a věci. Tyto šuplíky jsou opatřeny gumovými kolečky, které zabraňují poškrábání podlahy.

Bezpečnost vašich dětí na prvním místě

Při výrobě této postele byla brána v úvahu i bezpečnost vašich dětí. Postel je opatřena zábranami, které zabrání tomu, aby vaše děti spadly ze spánkového prostoru. Tím se snižuje riziko úrazu a zajišťuje se větší bezpečnost při spánku.

Univerzální design postele

Mnozí rodiče si dají velký pozor na vzhled dětského pokoje a setkali se s problémem, jaký nábytek dovnitř pořídit. Tato postel se hodí k různým stylům a doplňkům, takže nemusíte řešit, zda bude ladit k zbytku pokoje. S jistotou totiž můžeme potvrdit, že tuto postel si oblíbí nejen vaše děti, ale i vy sami.

Specifikace postele Bellingham

Tuto postel můžete pořídit za akční cenu na stránkách bestnabytek.cz. Zde naleznete také všechny potřebné informace o rozměrech a nosnosti této postele. Rozměry jsou následující:

  • Šířka: 81 cm
  • Hloubka: 188 cm
  • Výška: 160 cm

Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Matrace je na zip s možností vyprání potahu. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál a údržba

Tato postel je vyrobena z DTDL (laminované dřevotříska), která je pokryta impregnovanou dekorativní folií. Tento materiál je běžně dostupný a snadno se udržuje. Pro údržbu postele stačí použít běžné prostředky, dle návodu použití.

Při čištění postele používejte měkkou bavlněnou úterku a nevyužívejte ostré hadříky. Silné čistící prostředky a abrazivní houby mohou narušit povrch a způsobit poškození.

Montáž postele Bellingham

Postel je dodávána v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Pokud si nejste jisti svými sestavovacími schopnostmi, neváhejte a požádejte o pomoc odborníka.