ROWICO věšák CONFETTI: kousek, který zkrášlí celou místnost!

Designový věšák na zeď CONFETTI od švédského výrobce kvalitního dřevěného nábytku ROWICO.

Krásný a moderní věšák je vyrobený z velmi kvalitního dřeva ošetřeného lakem v bílé barvě a z kovu. Věšák nabízí praktické horní uložiště a 7 kovových háčků na pověšení oblečení, deštníků apod. Tento věšák je dostupný i v dalších barvách. Koukněte se na další výrobky ze série CONFETTI. Skvěle se doplní s botníky ze stejné řady produktů. S nádechem moderního stylu se báječně hodí do každého interiéru.

S ČÍM SLADIT

CONFETTI je moderní a stylová police. Krásně zakomponujete do jakéhokoliv prostoru. Nejlépe využijete v obývacím pokoji, ložnici, pracovně či dětském pokoji jako úložné místo na oblečení či různé věci. Krásně sladíte s dřevěným či bílým nábytkem. Nejlépe vynikne ve světlém interiéru. Zaručeně pozvedne každou Vaši místnost a udělá radost nejen milovníkům moderního stylu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál stolku: dřevo, kov
  • Barva stolku: bílá
  • Rozměry vxdxh: 26x100x30 cm
  • Povrchová úprava: lak

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno smontovat

Péče: nečistoty odstraňujte suchým či vlhkým hadříkem.

ROWICO věšák CONFETTI: kousek, který zkrášlí celou místnost!

Oslavte krásu minimalismu se všestranným a stylovým věšákem CONFETTI od ROWICO, který bude krásně zapadat do každého interiéru. Navíc nabízí dostatek úložného prostoru pro oblečení, deštníky a další předměty, které si můžete uložit na praktických háčcích. Nebojte se sladit tento věšák s dalšími produkty ze stejné řady, jako jsou police, botníky a další. Díky tomu vznikne v místnosti jedinečná a harmonická atmosféra.