Sada dekorativních samolepek cementových dlaždic Azulejos Erico Ambiance Wall Decal o velikosti 15 x 15 cm


Sada dekorativních samolepek cementových dlaždic Azulejos Erico Ambiance Wall Decal

Krátká představení

Ambiance Wall Decal přináší nový rozměr do vašich interiérů. Sada 24 nastěnných samolepek navodí pocit autenticity a přinesou krásný design bez nutnosti složité instalace. Pokud hledáte snadnou a rychlou cestu, jak změnit vzhled vašeho obývacího pokoje nebo koupelny, zkuste tyto samolepky. Tento produkt vám poskytuje možnost přizpůsobit svůj prostor vlastnímu vkusu. Vyberte z mnoha různých návrhů a designů, nebo si nakombinujte vlastní vzor!

Jak se tyto samolepky používají?

Tyto samolepky jsou velmi snadné na použití. Stačí zvolit vhodné místo, očistit povrch a lepit. Nepotřebujete žádné speciální nástroje ani zkušenosti. Aplikace vám zabere maximálně pár minut.

Dobré vědět:

  • Samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, vlhkosti, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé.
  • Ideální zejména do koupelny či kuchyně, nalepit je však můžete i jinam.
  • Vydrží přibližně po dobu 5 let.
  • Aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch.
  • Pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.

Samolepky jsou praktické pro každého, kdo chce změnit interiér a přitom nechce investovat příliš mnoho financí ani času. Ať už se rozhodnete pro klasický vzhled portugalských kachliček, nebo pro jiný design, určitě přinesou vašemu domovu nezapomenutelný vzhled.

Kde zakoupit?

Pokud vás zaujaly tuto set 24 nastěnných samolepek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Erico o velikosti 15 x 15 cm, můžete je zakoupit přímo na webu VYBIREJNABYTEK.cz. Sada je nabízena za dostupnou cenu a k dispozici jsou různé vzory a barvy, které se hodí k všem typům domů.

Závěr

Vydejte se na úžasnou cestu k dokonalosti svého domova s těmito dekorativními samolepkami Cement Tiles Azulejos Erico. Změňte své kuchyni, koupelnu nebo obývací pokoj za minimum nákladů a s minimální snahou!