Sada vánočních prostírání Butter Kings Christmas Deco – krásná výzdoba každého stolu!

Štědrovečerní tabule si žádá kromě tradičního výtečného jídla i nádherné prostírání. S tím vám může letos pomoct značka Butter Kings.

Přírodní materiály

Toto vánoční prostírání fandí přírodním materiálům a je vyrobeno ze 100% bavlny. Pokud patříte k ochráncům životního prostředí a neradi zbytečně plýtváte materiálem, můžete jásat. Ubrousky můžete prát a používat je několik dalších sezón.

Design na míru vánočním svátkům

Butter Kings přichází s nápaditým řešením. Jejich vánoční prostírání jsou designově perfektně sladěna s vánočními motivy a přijdou v sadech po dvou kusech. Každý set obsahuje prostírání v rozměru 45 x 35 cm s malbami koňského másla na jedné straně. Tyto prostírání nemusejí sloužit jen k vánočním svátkům, ale zkrášlí váš stůl i při jiných příležitostech.

Skvělý dárek pro každého

Butter Kings sází na kvalitu a dokonalost a tak není divu, že jsou u jejich zákazníků velmi oblíbení. Sada vánočních prostírání, které připravili pro Vánoce, může být skvělým dárkem pro vaše blízké i kolegy v práci. Pečlivě vybírané materiály a nádherné malby koňského másla jsou tou správnou volbou pro ty, kteří mají vkus a rádi se obklopují hezkými věcmi.

Pokud vás tedy zaujala tato nabídka, neváhejte a objednejte si ji na stránkách Maliboo. Svůj stůl budete mít v kráse a budete se na něj každý den těšit.

Vánoční stůl s vánočním prostíráním

Butter Kings Christmas Deco – vánoční výzdoba každého stolu, která se vám zaručeně bude líbit.