Šedý lakovaný přebalovací pult s vaničkou – Quax Smart 82 x 91 cm

Praktický přebalovací pult Quax Smart je užitečným pomocníkem, který mamince zpříjemní koupání i přebalování miminka. Tento pult je skvělou volbou pro každou maminku, která hledá funkční a esteticky povedený produkt.

Pult se skládá ze dvou částí, menší část s vaničkou je vybavena výpustí. Vanička s kolečky se dá snadno zasunout pod přebalovací pult, takže nemusíte mít strach z nedostatku místa. Pult je vybaven velmi pevnou podnož z bukového dřeva, která má nosnost až 11 kg.

Přebalovací pult je vhodný pro všechny typy podložek Quax s rozměrem 50 x 70 cm a 67 x 44 cm, což z něj dělá velmi univerzální produkt. S tímto pultem si také užijete snadné čištění, jelikož povrch lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

Proč si vybrat Quax Smart?

Výsuvné police ve spodní části jsou praktickým úložným prostorem, který můžete vybavit úložnými boxy Quax Stella pro větší pořádek. Pult má moderní a esteticky působící vzhled, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Kromě toho je pult vybaven praktickými kolečky, díky čemuž ho můžete snadno přemístit tam, kde ho zrovna potřebujete.

Výroba tohoto přebalovacího pultu probíhá v souladu s nejvyššími evropskými standardy kvality. Pult je zhotoven z kvalitních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, takže si můžete být jisti, že vašemu dítěti nedělá žádné škody.

Nepohodlí při přebalování patří minulosti – s Quax Smart budete mít všechny důležité věci po ruce. Pokud hledáte kvalitní, praktický a elegantní přebalovací pult, Quax Smart je pro vás tou správnou volbou.

Quax Smart

Dostupný je také v šedém provedení, a to s lakovanou úpravou, vysokou odolností a dlouhou životností. Stačí si jen vybrat ten nejvhodnější design pro váš interiér. Pokud chcete to nejlepší pro vaše dítě a pro sebe, zvolte Quax Smart – praktický a elegantní přebalovací pult, díky kterému budou přebalování a koupání děťátka hračkou.

Pro více informací o produktu a jeho parametrech navštivte nás na www.nabytekted.cz. U nás najdete bohatou nabídku kvalitních dětských nábytků a doplňků za skvělé ceny.