Stylový jídelní set Lamart pro luxusní večeře

Stylový jídelní set Lamart je tou správnou volbou pro ty, kteří si rádi vychutnávají luxusní večeře v pohodlí svého domova. Tento set se skládá z rozkládacího jídelního stolu a 6 židlí v moderním designu.

Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 6x židle

Stůl může být používán v délce 160-220 cm, díky čemuž nabízí dostatečný prostor pro vaše hosty i větší rodiny. Židle jsou potaženy kvalitní látkou v elegantních barvách, přičemž černá / zelená varianta je jedinečná a okamžitě přitahuje pozornost.

Luxusní jídelní sestava nejenže doplní vaši jídelnu, ale také nabízí pohodlí během večírků a oslav. Použité materiály jsou odolné a snadno udržovatelné, takže se nemusíte obávat nečistot ani poškození.

Dekor stolu: černá / dub craft, Židle: černá / zelená látka Amore

Nábytek je dodáván v demontu, ale s jednoduchým návodem na sestavení ho dokážete v pohodlí svého domova snadno poskládat. Rozložený stůl nabízí dostatek místa pro vaše jídlo i nápoje, takže si můžete dokonale užít svůj jídelní zážitek v nádherném a moderním prostředí.

Předobjednat můžete tento skvělý luxusní jídelní set na Brega.cz a získat si tak nádherný kousek nábytku do vaší jídelny či obývacího pokoje. Určitě nebudete litovat svého výběru!

Luxusní jídelní set Lamart
Luxusní jídelní set Lamart 2