Tmavě hnědý závěsný květináč PT LIVING Mask, ideální pro interiér a exteriér, výška 15,2 cm


Tmavě hnědý závěsný květináč PT LIVING Mask – vytvořte si zelenou oázu v interiéru i exteriéru

Minimalistický a moderní design od PT LIVING

Minimalistické, moderní a za každou cenu šik. Takové jsou dekorace a doplňky nizozemské značky PT LIVING. A jste-li fanouškem minimalistického scandi, pak si tu jistě přijdete na své. Na trhu najdete jejich výrobky v různých kategoriích jako jsou dekorační polštáře, zrcadla, stolky, stojany na květiny a mnoho dalších. Všechny výrobky mají minimalistický design, který se skvěle hodí do každého interiéru.

Závěsný květináč pro pověšení kdekoliv

Už se vám pokojovky zabydlely na všech parapetech i poličkách? Je načase využít i jiná místa. Tmavě hnědý závěsný květináč PT LIVING Mask je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí vytvořit zelenou oázu i na místech, kde není vhodné stavit květinové truhlíky. Závěsný květináč můžete pověsit na okenní konzoli nebo pověsit ze stropu díky koženému provazu o délce 66 cm. Tento závěsný květináč poskytuje neomezené možnosti umístění a to nejen v interiéru, ale i v exteriéru na balkoně nebo terase.

Unikátní design
Tento závěsný květináč má unikátní vzhled, a to díky tmavě hnědé barvě a vysoké jemnosti povrchu. Je vyroben z odolné keramiky, která je stvořena pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Tento květináč se bude skvěle hodit do jakéhokoliv interiéru, protože jeho neutrální tmavě hnědá barva se hodí ke všem dalším barvám.

Závěsný květináč PT LIVING Mask má výšku 15,2 cm, což umožňuje rozmístění menších květin a rostlin, které nevyžadují příliš prostoru pro růst. Pokud hledáte elegantní a jednoduchý design, který dodá vašemu interiéru nebo exteriéru punc stylu, je tento závěsný květináč tou nejlepší volbou.

Využijte kožený provaz na zavěšení

Nejen, že závěsný květináč PT LIVING Mask má unikátní design, ale také vám nabízí praktickou výhodu. Kožený provaz, na kterém jsou zavěšeny květináče, je skvělým prvkem, který navíc dodává celkovému vzhledu ještě větší eleganci. Délka koženého provazu na zavěšení je 66cm, což umožňuje zavěšení květináče ve výšce podle vašich potřeb.

Zakoupit dotyčný závěsný květináč

Máte zájem o tento závěsný květináč PT LIVING Mask? Můžete si ho zakoupit na stránkách kupsinabytek.cz. Na této stránce najdete informace o ceně a dalších interiérových produktech, které nabízejí.

Tmavě hnědý závěsný květináč PT LIVING Mask

Závěr

Závěsný květináč PT LIVING Mask je skvělým prvkem pro každý interiér či exteriér. Minimalistický a moderní design s koženým provazem na zavěšení umožňuje zakomponování do jakéhokoliv prostoru. Pokud chcete svému domova dodat něco nového a svěžího, rozhodně sáhněte právě po tomto závěsném květináči.