Tmavě modrá sametová rozkládací rohová pohovka MICADONI MOGHAN 241 cm – luxusní doplněk vašeho interiéru

Rohová pohovka MICADONI MOGHAN zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně se sametovým čalouněním a černě lakovanou kovovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže. Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlné místo pro přespání či odpočinek. Dekorativním prvkem jsou 2 měkké polštářky, které jsou součástí balení a skvěle doladí celek pohovky.

Doplněk do moderního interiéru

Pohovka Moghan se hodí do moderních interiérů. Doporučujeme kombinovat i s ostatními produkty Moghan.

Lesklá podnož

Pozn.: Podnož pohovky je lesklá.

Vyráběno na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Barvu si delegujte vy

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Jestliže vás zaujala tato krásná rohová pohovka, neváhejte a prohlédněte si ji na stránkách našeho partnera srovnavacnabytku.cz. Tuto pohodlnou pohovku můžete zakoupit v délce 241 cm s pravým postranním sedákem.

Tento luxusní doplněk vašeho interiéru je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit moderní a zároveň pohodlné prostředí ve svém domově.

Tmavě modrá sametová rozkládací rohová pohovka MICADONI MOGHAN 241 cm

Tuto pohovku můžete kombinovat s moderním nábytkem či doplnky, které ji budou skvěle doplňovat a vytvoří tak harmonický celek.