Vylepšete si domácnost s novým regálem bambus Nepel TYP 1 od Tempo Kondela a získejte dárek zdarma!


Bambusový stojan na květiny, vhodný do interiéru i exteriéru

Tempo Kondela představuje novou linii regálů, které jsou nejen praktické, ale také krásné. Regál bambus Nepel TYP 1 je vhodný do interiéru i exteriéru a přinese do vašeho domova příjemnou atmosféru.

Květináče můžete umístit na tři police

Na regál můžete umístit až tři květináče různých velikostí. Regál má tři police, takže můžete každý květináč umístit na jinou úroveň.

Nosnost na 1 polici: 10 kg

Každá police má nosnost až 10 kilogramů, takže se nemusíte bát, že by se regál nějakým způsobem rozešel. Je pevný a stabilní a bude sloužit po mnoho let.

Hloubka horní police je 18 cm

Horní police má hloubku 18 centimetrů, takže se na ni pohodlně vejde menší květináč nebo dekorace.

Jeden pár rukavic a set ručního zahradního nářadí zdarma

Při nákupu regálu bambus Nepel TYP 1 od Tempo Kondela dostanete navíc dárek zdarma – jeden pár rukavic a set ručního zahradního nářadí. Budete tak připraveni na práci v zahradě a můžete se těšit na výsledky vaší práce.

Dodávaný v demontu

Regál bambus Nepel TYP 1 od Tempo Kondela je dodáván v demontu, ale s přiloženým návodem na sestavení. Stavbu zvládnete bez problémů a během chvilky budete mít krásný regál v vaší domácnosti.

Regál bambus Nepel TYP 1 od Tempo Kondela

Nemusíte váhat a můžete si objednat regál bambus Nepel TYP 1 od Tempo Kondela zde. Určitě nebudete litovat a váš domov bude vypadat krásněji a praktičtěji.