Zeleno-béžový venkovní koberec Nortrugs Sidon – recenze a popis vlastností

Je odolný, stylový a teď pozor – můžete ho klidně používat i venku!

Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete ho tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.

Vlastnosti a design

Tento koberec má zeleno-béžovou barvu, která je velice moderní a vkusná. V kombinaci s originálním designem ho můžete použít jak na venkovní, tak i na interiérovou dekoraci. Rozměry kobereče jsou 70 x 140 cm, což je praktická velikost pro většinu prostor.

Nortrugs Sidon je velmi kvalitní a precizně zpracovaný. Jeho hmotnost 1,6 kg na metr čtvereční ukazuje, jak pevný a odolný je. Lze ho snadno složit a uchovat vám při nepoužití.

Pohodlný a snadný úklid

Pokud se rozhodnete pro tento venkovní koberec, nebude to pro vás rajská zahrada ani věčná výzva udržování jeho vzhledu. Úklid a čištění je velice snadné a rychlé. Stačí použít vodu a běžný mýdlový roztok, který naneste na povrch a opláchněte čistou vodou. Pokud bude terén náročnější, můžete použít i vysavač s funkcí mokrého čištění.

Garantovaná spokojenost

Věřte, že se do tohoto stylového venkovního koberce zamilujete a nebude vám vadit, že jeho použití není jen o interiéru. Společnost Nortrugs má pro vás tuto garanci spokojenosti. Protože vědí, že nabízejí produkty nejvyšší kvality, nabízejí vám 100% záruku vrácení peněz v případě, že nebudete s produktem spokojeni.